Konflikt pranë shkollës Çajupi në Tiranë, katër të plagosur

Konflikt pranë shkollës Çajupi në Tiranë, katër të plagosur

09:02, 11/10/2021
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Tiranë këtë mëngjes.

Një konflikt ka ndodhur pranë shkollës 'Çajupi' në kryeqytet. Mendohet se janë 4 të plagosur me mjetë të forta pas një sherri midis tyre.

Dyshohet se një nga personat e përfshirë në konflikt ka qëlluar me armë në ajër.

Ndërkohë, një person është ndaluar nga policia dhe po shoqërohet në komisariatin nr.4.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco