VIDEO/ Aksidenti i rëndë, makina del nga rruga në Levan – Tepelenë, bën dy rrotullime …

VIDEO/ Aksidenti i rëndë, makina del nga rruga në Levan – Tepelenë, bën dy rrotullime …

09:36, 10/10/2021
A+ Aa A-

Një aksident i rëndë është regjistruar këtë mengjes në aksion Levan – Tepelenë.

Siç shikohet edhe nga pamjet e siguruara nga Syri Tv makina është rrotualluar duke dalë jashtë rrugës.

Mësohet se në makinë kanë qene tre persona nga Saranda. Djali i familjes ka qenë në timon bashkë me prindërit dhe ishin nisur për  në Vlorë. Siç duket nga moti i keq dhe rruga e lagësht makina ka dalë nga rruga duke bërë dy rrotullime ne anë të saj.

Mësohet se janë plagosur lehtë. Gruaja ka marë goditje në qafë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco