Tiranë, përplasen 3 makina tek kryqëzimi i rrugës së Elbasanit, bllokohet trafiku

Tiranë, përplasen 3 makina tek kryqëzimi i rrugës së Elbasanit, bllokohet trafiku

08:08, 01/10/2021
A+ Aa A-

Tre makina janë përplasur në Tiranë mëngjesin e së premtes tek kryqëzimi i rrugës së Elbasanit.

Dy makina janë përplasur me njëra tjetrën dhe më pas kanë goditur edhe një të tretë duke shkaktuar dëme materiale por fatmirësisht, pa të lënduar.

Përplasja ka shkaktuar bllokimin e trafikut që edhe pa to ishte mjaft i ngarkuar si çdo mëngjes.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco