VIDEO/ Momentet kur rrethohet Aldi Rama, policia sjell pamjet

VIDEO/ Momentet kur rrethohet Aldi Rama, policia sjell pamjet

19:18, 28/09/2021
A+ Aa A-

Policia e Lezhës jep informacionet e fundit nga vendi ku u vra efektivi Saimir Hoxha.

Policia njofton se autori i krimit, 21-vjeçari Aldi Rama ka qëlluar me armë veten dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Policia e Shtetit ka sjellë edhe një video me pamje të operacionit nga toka dhe ajri për gjetjen e 21 vjeçarit Aldi Rama, autor i vrasjes së nënkomisarit Saimir Hoxha në Lezhë.

Aldi Rama u gjet pas 6 orësh kërkime nga RENEA. Ai kishte qëlluar veten me armë dhe aktualisht ndodhet në spitalin e Traumës në Tiranë në gjendje kritike për jetën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shaba28/09/2021 19:43

QE SHQIPERIA ESHTE E MBJELLE KOMPLET ME KANABIS, KETE E DI E GJITHE POLICIA, MINISTRIA E BRENDSHME, SHIKU, SPAK, BKH, PROKURORIA, QEVERIA, RAMA DHE ERJON VELIAJ, KETA TALLIN TRAPIN ME PORTALIN "KOMISARIATI DIXHITAL"!!! KETO KRIME SALI BERISHA ME QYTETARIN DIXHITAL DHE ARTAN HOXHA ME FOTO DHE VIDEO LIVE NGA PARCELAT E KANABISIT NE TE GJITHE TERRITORIN E SHQIPERISE!! KETA PA PIKEN E TURPIT NA BEJNE SPEKTAKLE DHE FILMA ME SNAJPERE MBI CATI SI KENDEZAT NE MAJE TE PLEHUT!!!!

Shqiptari28/09/2021 19:37

POLICIA SHQIPTARE, KUR SHKON SI KOFINI PAS TE VJELAVE OSE SI DASMORI PAS PILAFIT, KUR BEJNE FILMA AKSIONESH TE STISURA ME KAMERA, ME REGJIZORE TE TALENTUAR PER FILMA ME PARTIZANE, DUKET SIKUR ESHTE NJE FILM AKSION HOLLIVUDJAN, ME POLICE ME UNIFORMA SPECIALE, FORCA KOMANDO TE ARMATOSUR GJER NE DHEMBE, TE MBROJTUR ME KOSTUME SPECIALE ANTIPLUMB,ME SNAJPER NE CDO CATI FSHATI!!! VETEM NE MOMENTIN E AKSIONIT REAL NE TERREN, KUR PERBALLEN REALISHT ME NJE KRIMINEL ADOLESHENT, POLICIA JONE DESHTON ME TURP, DHE VRITET NJE POLIC I SHKRETE PA MBROJTJE ME ANTIPLUMB!!! PA NJE PLAN VEPRIMI DUKE I CUAR POLICET SI COBANE SI MISH PER TOP PERPARA PLUMBIT!!! A JEP DOREHEQJEN NDONJE ZYRTAR I LARTE I POLICISE SE SHTETIT NE KETO RASTE NE SHQIPERI??? APO NUK KA RAKETE BERTHAMORE QE LUAN NGA VENDI ARDI VELIUN DHE BASHKEBURRIN E FICOS??!!!!

Shto koment

Denonco