Do shuante zjarrin në tokën e tij, vdes i asfiksuar 59-vjeçari në Kavajë

Do shuante zjarrin në tokën e tij, vdes i asfiksuar 59-vjeçari në Kavajë

17:03, 26/09/2021
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë pasdite në Kavajë.

Dyshohet se duke tentuar të shuaj zjarrin në tokën e tij, është asfiksuar nga tymi dhe për pasojë ka ndëruar jetë shtetasi R. P., 59 vjeç, banues në fshatin Sterbeg, Kryevidh, Kavajë.

Ja njoftimi i policisë:

Kavajë/Informacion paraprak

Rreth orës 14:50, ka rënë zjarr në një sipërfaqe toke në fshatin Sterbeg, Kryevidh. Dyshohet se duke tentuar të shuaj zjarrin në tokën e tij, është asfiksuar nga tymi dhe për pasojë ka ndëruar jetë shtetasi R. P., 59 vjeç, banues në fshatin Sterbeg, Kryevidh, Kavajë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco