Të shtëna me armë zjarri në Theth, 1 i plagosur

Të shtëna me armë zjarri në Theth, 1 i plagosur

15:28, 26/09/2021
A+ Aa A-

Policia e Shkodrës njofton se një person është plagosur në Theth, nga të shtënat me armë zjarri.

Sipas policisë, është plagosur në këmbë shtetasi me inicialet G.T, që është dërguar me urgjencë në spital.

Njoftimi i policisë:

Theth, Shkodër/Informacion paraprak.

Në fshatin Theth, në rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri në këmbë shtetasi G.T, i cili po transportohet për në spitalin rajonal Shkodër për ndihmë mjeksore.

Në drejtim të vendit të ngjarjes janë  nisur shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor për të bërë të mundur zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco