Kaos në mesnatë në autostradën Tiranë - Durrës, Fuoristrada përplaset me vinçin

Kaos në mesnatë në autostradën Tiranë - Durrës, Fuoristrada përplaset me vinçin

08:24, 26/09/2021
A+ Aa A-

Një përplasje e rrezikshme ka ndodhur në mesnatë në autostradën Tiranë - Durrës, pasi një Fuoristada është përplasur me një vinç.

Nuk pati viktima në njerëz, por vetëm dëme materiale.

Megjithatë, situata shkaktoi kaos dhe trafik pavarësisht ardhjes në vend të Policisë.  

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco