Aksident i 5-fishtë në Tiranë-Durrës, ka të lënduar

Aksident i 5-fishtë në Tiranë-Durrës, ka të lënduar

19:10, 25/09/2021
A+ Aa A-

Një aksident i rëndë i 5-fishtë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës.

Sipas raportimeve, si pasojë është lënduar pasagjerja e njërit mjet, shtetasja  S.M., e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i policisë:

Durrës- Më datë 25.09.2021, rreth orës 18:20, në autostradën Tiranë-Durrës, janë përplasur 5 mjete e për pasojë është lënduar pasagjerja e njërit mjet, shtetasja S.M., e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco