EMRAT/ Masakroi me thikë dhe sende të forta bashkëkombasin, del FOTO e viktimës

EMRAT/ Masakroi me thikë dhe sende të forta bashkëkombasin, del FOTO e viktimës

18:07, 25/09/2021
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Londër të Anglisë, pak ditë më parë, ku një shqiptar është masakruar me thikë dhe me sende të forta në kokë nga bashkëkombësi i tij, për shkaqe ende të panjohura.

Më 21 shtator policia ka gjetur trupin e pajetë në një banesë, ndërsa arrestoi si autor 42-vjeçarin, i cili pritet të dalë para gjykatës.

Ergys Koçi, 36 vjeç, është masakruar më thikë dhe është gjuajtur me sende të forta në kokë duke pësuar thyerje të kafkës nga shqiptari Briken Quni, 42 vjeç.

Nuk dihet se kush janë shkaqet që çuan 42-vjeçarin të vrasë bashkëkombësin e tij, por janë të shpeshta rastet ku grupet shqiptarë në Londër përplasen për drogën. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco