VIDEO/ Vlorë, qëllohet me armë një vajzë në mes të qytetit, SYRI TV sjell pamjet nga vendngjarja

VIDEO/ Vlorë, qëllohet me armë një vajzë në mes të qytetit, SYRI TV sjell pamjet nga vendngjarja

12:32, 25/09/2021
A+ Aa A-

Disa të shtëna kanë tronditur Vlorën në mesditë dhe sipas burimeve, një studente është qëlluar me armë nga një djalë në afërsi të Poliklinikës së qytetit.

Sipas burimeve të SYRI TV, i riu e ka plagosur vajzën pas një debati midis tyre dhe ajo është dërguar me urgjencë në spital, por nuk dihet se si është gjendja e saj.

Ndërkohë, Policia e ka arrestuar autorin, rreth 30 vjeç, që duket se është nga Shkodra, duke vepruar me shpejtësi, vetëm disa minuta pas ngjarjes.

SYRI TV ndërkohë sjell pamjet nga vendi i ngjarjes.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco