Pëson atak kardiak, humb jetën një person te Mbikalimi i Patokut

Pëson atak kardiak, humb jetën një person te Mbikalimi i Patokut

20:49, 23/09/2021
A+ Aa A-

Një person ka pësuar kardiak dhe për rrjedhojë ka humbur jetën tek Mbikalimi i Patokut.

Policia bën me dije se shtetasi ende i paidentifikuar, dyshohet që si pasojë e një arresti kardiak ka humbur jetën.

“Tek Mbikalimi i Patokut , një shtetas ende i paidentifikuar,  dyshohet që si pasojë e një arresti kardiak ka humbur jetën.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar dëmtime të tjera.

Grupi hetimor në vendngjarje punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco