Tërmet 3.9 ballësh, 22 km larg Tiranës

Tërmet 3.9 ballësh, 22 km larg Tiranës

16:10, 21/09/2021
A+ Aa A-

Një termet 3.9 ballësh ka lëkundur Shqipërinë e Mesme pak pas orës 16:00.

Me epiqendër 22 kilometra në verilindje të Tiranës, lëkundjet janë ndjerë në Krujë, Durrës, Elbasan, Laç dhe zona të tjera përreth.

Deri më tani nuk ka të dhëna për dëme.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco