Lëkundje të forta tërmeti në Tiranë

Lëkundje të forta tërmeti në Tiranë

16:07, 21/09/2021
A+ Aa A-

Një lëkundje e shkurtër, por e fortë tërmeti u ndje pak çaste më parë në Tiranë.

Lëkundjet mësohet se janë ndjerë edhe në Krujë, Durrës, Elbasan dhe zona të tjera të vendit.

Ende nuk ka informacione se ku ishte epiqendra e tërmetit dhe sa ballësh ishin.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco