VIDEO/ Divjakë, makina bie në kanalin me ujë, humb jetën shoferi Foto ilustrim

VIDEO/ Divjakë, makina bie në kanalin me ujë, humb jetën shoferi

09:04, 18/09/2021
A+ Aa A-

Një 44-vjeçar ka humbur jetën në një kanal me ujë në fshatin Babunjë të Lushnjës, ku ka rënë me makinën e tij. 

Policia tha se në aksin rrugor Divjakë- Pushimi i shoferit, në fshatin Babunjë, shtetasi A. Q., 44 vjeç, duke drejtuar automjetin “Ford” ka dalë nga rruga dhe ka rënë në një kanal me ujë, ku për pasojë ka ndërruar jetë.

Tashmë, një grupi hetimor ka nisur punën për të zbuluar rrethanat e kësaj ngjarjeje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco