Çfarë tha babai i Davide Pecorellit, kur mori vesh lajmin e gëzuar për të birin

Çfarë tha babai i Davide Pecorellit, kur mori vesh lajmin e gëzuar për të birin

08:49, 18/09/2021
A+ Aa A-

 ‘Unë do ta përqafoj atë, pastaj do t’i tërheq veshët’’ është shprehur babai i Davide Pecorellit, Renato Pecorelli.

86 vjeçari ështe i prekur kur flet për djalin e tij të gjetur pas 8 muajsh shkruajnë mediat italiane.

‘Unë  nuk i kisha humbur shpresat eshe pse kishte kaluar një kohë e gjatë. Ish-gruaja e tij më telefonoi dhe më tha se kishte foluar me Davidin tim dhe se ai është mirë, tani mezi po pres ta shikoj përsëri, për të më treguar se çfarë ndodhi’ është shprehur babai i Davide Pecorellit.

Kujtojmë që Davide Pecorelli ishte zhdukur prej disa muajsh pasi makina e tij u gjet e djegur në anë të rrugës në Pukë.

  Ai u gjet në bregdetin e Livornos pranë gomoneje të mbytur afër një ishulli. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco