VIDEO/ Autobuzi i pasagjerëve përplaset nga trajleri tek kryqëzimi i Shëngjinit Pamje nga vendi i ngjarjes

VIDEO/ Autobuzi i pasagjerëve përplaset nga trajleri tek kryqëzimi i Shëngjinit

10:40, 15/09/2021
A+ Aa A-

Një autobus pasagjerësh është përplasur nga një trajler tek kryqëzimi i Shëngjinit në superstradën Lezhë-Milot. Fatmirësisht, nuk viktima, ka vetëm disa pasagjerë të lënduar nga përplasja, panik dhe dëme materiale.

Gazetari i SYRI TV solli pamjet nga vendi i ngjarjes.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco