Shpërndante lëndë narkotike/ Arrestohet 18-vjeçari në Elbasan

Shpërndante lëndë narkotike/ Arrestohet 18-vjeçari në Elbasan

09:49, 15/09/2021
A+ Aa A-

Policia e Elbasanit ka prangosur një 18-vjeçar i cili akuzohet për veprën penale “Shpërndarje të lëndëve narkotike”.

Uniformat blu njoftojnë se në pranga ka përfunduar shtetasi me iniciale B.F, ndërsa janë proceduar penalisht dy të tjerë, konkretisht: E.D (17 vjeç) dhe shtetasi tjetër me iniciale R.B (23 vjeç).

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasanit, për veprime të mëtejshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco