35 vjeçarja bie nga pallati në Tiranë, humb jetën tragjikisht

35 vjeçarja bie nga pallati në Tiranë, humb jetën tragjikisht

16:03, 05/08/2021
A+ Aa A-

Një 35 vjeçare mësohet se ka humbur jetën ditën e sotme në mënyre tragjike në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur pranë Pallatit me Shigjeta, ku e reja e paidentifikuar raportohet se ka rënë nga pallati.

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 14:50, tek Pallati me Shigjeta, ka rënë nga lartësia dhe për pasojë ka humbur jetën një shtetase ende e paidentifikuar, rreth moshës 35 vjeçe.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e saj dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco