VIDEO/ Të kapur dorë për dore dhe me litarë, ja si shpëtohen 9 pushuesit në plazhin e Shëngjinit

VIDEO/ Të kapur dorë për dore dhe me litarë, ja si shpëtohen 9 pushuesit në plazhin e Shëngjinit

15:58, 05/08/2021
A+ Aa A-

Nëntë pushues në plazhin e Shëngjinit të cilët kanë rrezikuar të mbyten ditën e sotme, janë shpëtuar vetëm falë një angazhimi jo të zakontë vullnetar.

Siç shikohet edhe nga pamjet filmike të siguruara, plazhistët janë kapur dorë për dore, për të sjellë më pas edhe shpëtimin e tyre. Ndërkohë që duhet thënë se moti sot në Shqipëri dhe në zonën bregdetare ka qenë i paqëndrueshëm duke sjellë edhe rrezikimin e jetës së pushuesve, të cilët janë kapur të papërgatitur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco