29-vjeçari tenton të vetëdigjet, shtrohet në gjendje të rëndë në spital

29-vjeçari tenton të vetëdigjet, shtrohet në gjendje të rëndë në spital

10:53, 05/08/2021
A+ Aa A-

Një 29-vjeçar ka tentuar që të vetëdigjet paraditen e sotme në zonën e Nisharakut në Tiranë, duke u lyer me benzinë. Si pasojë e plagëve të marra, nga veprimi i kryer në gjendje të rëndë psikologjike, i riu është dërguar në gjendje të rëndë drejt spitalit në kryeqytet.

NJOFTIMI ZYRTAR

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 10:00, tek Ish-Nisharaku, dyshohet se kushte të rënduara psikologjike, ka tentuar të vetëdigjet me benzinë, shtetasi A. M., 29 vjeç, i cili është dërguar menjëherë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco