Përndiqte 30-vjeçaren, procedohet penalisht 47-vjeçari në Berat

Përndiqte 30-vjeçaren, procedohet penalisht 47-vjeçari në Berat

13:04, 28/07/2021
A+ Aa A-

Një 47-vjeçar është proceduar penalisht nga Policia e Fierit.

Uniformat blu bëjnë me dije se 47-vjeçari Sh.H., banues në Patos ka përndjekur dhe ka ngacmuar në mënyrë të vazhdueshme nëpërmjet telefonit një 30-vjeçare.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i policisë:

Informacion-Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier proceduan penalisht shtetasin Sh. H., 47 vjeç, banues në Patos, pasi ka përndjekur dhe ka ngacmuar në mënyrë të vazhdueshme nëpërmjet telefonit, një shtetase 30 vjeçe.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco