EMRI/ Falsifikimi i testeve të COVID-19, arrestohet 33-vjeçari

EMRI/ Falsifikimi i testeve të COVID-19, arrestohet 33-vjeçari

09:07, 27/07/2021
A+ Aa A-

Një tjetër person ka rënë në prangat e Policisë për falsifikim të testeve të COVID-19.

33-vjeçarit Ardit Sevo ishte i implikuar në falsifikimin e dokumenteve dhe u arrestuar nga Policia.

Prokuroria ka thelluar hetimet mbi këtë vepër penale teksa në kuadër të operacionit janë arrestuar edhe persona të tjerë më parë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco