VIDEO/ Momenti i shoqërimit në polici të zyrtarëve të Kadastrës

VIDEO/ Momenti i shoqërimit në polici të zyrtarëve të Kadastrës

22:40, 26/07/2021
A+ Aa A-

Policia e Shtetit ka publikuar pamjet e arrestimit me urdhër të SPAK dhe krimit ekonomik të zyrtarëve të Kadastrës në Tiranë.

Të hetuarit nga SPAK janë: Panol Nikolla te Hipoteka, pezullim detyre, për korrupsion. Neritan Balbusha, "Arrest në burg" për ushtrim të ndikimit të paligjshëm. Admir Buri, "Arrest në burg" për ushtrim të ndikimit të paligjshëm. Gazmend Dije "Arrest në burg", për ushtrim të ndikimit të paligjshëm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco