Lajmi i fundit

Gjendet pas 6 ditësh pa jetë, minatori Muharrem Plaku, nën masivin e shembur

Detaje/ Operacioni i SPAK në hipotekën e Tiranës, arrestohen 2 sekretare dhe 1 drejtues

Detaje/ Operacioni i SPAK në hipotekën e Tiranës, arrestohen 2 sekretare dhe 1 drejtues

19:58, 26/07/2021
A+ Aa A-

Detaje të reja vijnë nga SYRI Tv dhe Syri.net në lidhje me arrestimet e fundit në hipotekën e Tiranës.

Operacioni është një hetim i  Prokurorisë së Posaçme dhe ka të bëj me falsifikime dokumentesh dhe dyshime se nëpërmjet sekserëve janë arritur të sigurohen dhe tjetërsohen prona.

Në pranga dy sekretare dhe një zyrtar, janë edhe dy masa të tjera për tu ekzekutuar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco