Shqiptari shpëtohet nga vdekja në Venecia

Shqiptari shpëtohet nga vdekja në Venecia

18:45, 25/07/2021
A+ Aa A-

Ndërhyrja e karabinierëve të Eraclea në Venecia i kanë shpëtuar jetën një 40 vjeçari shqiptar.

Ky i fundit ishte duke u larë në det, kur ka pësuar probleme.

Ai kishte nisur të përpëlitej dhe ka qenë e menjëhershme ndërhyrja e karabinierëve që bashkë me rojet e plazhit e ka dërguar shqiptarin në urgjencë.

Aktualisht shqiptari është në gjendje të qëndrueshme dhe jashtë rrezikut për jetën.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco