VIDEOLAJM/ Vdes pasagjerja, pamje shokuese nga aksidenti

VIDEOLAJM/ Vdes pasagjerja, pamje shokuese nga aksidenti

10:39, 24/07/2021
A+ Aa A-

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Durrës. 

Policia njofton se rreth orës 10:00, në Hamallaj, Durrës, shtetasi G. H., 67 vjeç, duke drejtuar mjetin është përplasur me një tjetër mjet me drejtues shtetasin B. D.

Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë shtetësja E. H., e cila ishte pasagjere në mjet. Të dy drejtuesit e mjeteve janë shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit, kurse pamjet që sjell SYRI.net janë tronditëse. Shihni si janë katandisur makinat:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco