Dhunoi djalin e mitur dhe bashkëjetuesen, arrestohet 32 vjeçari në Gjirokastër

Dhunoi djalin e mitur dhe bashkëjetuesen, arrestohet 32 vjeçari në Gjirokastër

09:31, 23/07/2021
A+ Aa A-

Eshtë arrestuar nga policia shtetasi E. Z., 32 vjeç, banues në Gjirokastër, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj djalit të mitur të bashkëjetueses së tij.

Njoftimi i Policisë:

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Gjirokastër ndaluan shtetasin E. Z., 32 vjeç, banues në Gjirokastër, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj djalit të mitur të bashkëjetueses së tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër, për veprime të mëtejshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco