Lajmi i fundit

I plagosuri në Shkodër në kërkim për vrasje, burimet: RENEA e çoi në spital…

Rrezikonin të mbyteshin në det, shpëtohen dy turistë në Himarë

Rrezikonin të mbyteshin në det, shpëtohen dy turistë në Himarë

21:26, 21/07/2021
A+ Aa A-

Policia Kufitare ka shpëtuar dy shtetas te huaj një brazilian dhe nje gjerman ,në zonën e plazhit të livadhit në Himarë.

Shtetasit rreth 30 vjeç kanë qenë me kanoe , ndërkohë qe deti me dallgë ka bërë që dy të huajt të rrezikoheshin seriozisht.

Eshtë njoftuar policia kufitare e Vlorës e cila ka shkuar në ndihmë te tyrë duke i shpëtuar dhe i ka nxjerrë në breg shëndosh e mirë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco