FOTO/ Makina përfundon në kanal, aksident i rëndë në Elbasan-Cërrik

FOTO/ Makina përfundon në kanal, aksident i rëndë në Elbasan-Cërrik

20:59, 21/07/2021
A+ Aa A-

Një aksident i rëndë, është shënuar këtë mbrëmje në aksin rrugor Elbasan-Cërrik, pranë fshatit Thanë.

Një makinë raportohet se ka humbur kontrollin dhe për pasojë ka dalë nga rruga, duke përfunduar në një kanal në anë të saj.

Sipas të dhënave nga vendi i ngjarjes, nga ky aksident nuk ka pasur viktima në njerëz dhe as të plagosur, por vetëm dëme materiale.

Ndërkohë, policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve që çuan në këtë aksident.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco