VIDEO/ Makina përplas 15-vjeçarin në Korçë

VIDEO/ Makina përplas 15-vjeçarin në Korçë

09:56, 21/07/2021
A+ Aa A-

Një aksident është regjistruar në Korçë këtë mëngjes.

Makina ka përplasur një këmbësor në zonën e terminalit .

I lënduari është një i ri, i cili menjëherë u transportua drejt spitalit me urgjencë.

Mësohet se i plagosuri është një 15 vjeçar i cili është plagosur në kokë dhe po ekzaminohet me tej në spitalin e Korçës.

Burimet shpjgeojnë se nuk ka probleme për jetën.

Policia drejt vendngjarjes për zbardhjen e rrethanave.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco