Rrahje masive në një disko në Prishtinë mbëmjen e djeshme, dalin pamje

Rrahje masive në një disko në Prishtinë mbëmjen e djeshme, dalin pamje

09:42, 21/07/2021
A+ Aa A-

Një rrahje masive është regjistruar mbrëmjen e djeshme në një nga diskotekat në Pritshtinë.

Në videon e publikuar nga Gazeta Express shihet teksa ka ndërhyrë sigurimi i diskotekës dhe tentojnë të qetësojnë njërin nga personat që ishte i përfshirë në këtë rrahje.

Shkaku i sherrit që përfundoi në dhunë mes disa personave nuk dihet.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco