EMRAT/ Plagosje me armë në Kuçovë, në kërkim autori

EMRAT/ Plagosje me armë në Kuçovë, në kërkim autori

09:22, 21/07/2021
A+ Aa A-

Një plagosje me armë zjarri është regjistruar në Kuçovë.

Shtetasi Robert Gjika, 29 vjeç, banues në lagjen "11 Shkurti", Kuçovë, gjatë një konflikti të çastit për motive të dobëta, ka plagosur me armë zjarri pistoletë në dorë, shtetasin Xhuljano Kapllanaj, 25 vjeç.

Ja njoftimi i policisë:

Kuçovë

Plagosi me armë zjarri një shtetas, gjatë një konflikti të çastit për motive të dobëta, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori.

Nga specialistët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Kuçovë u shpall në kërkim shtetasi R. Gj., 29 vjeç, banues në lagjen "11 Shkurti", Kuçovë, pasi në lagjen "11 Shkurti", Kuçovë, gjatë një konflikti të çastit për motive të dobëta, ka plagosur me armë zjarri pistoletë në dorë, shtetasin Xh. K., 25 vjeç, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën. 

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprime të mëtejshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco