Plagosen me armë dy persona në Sarandë

Plagosen me armë dy persona në Sarandë

07:57, 20/06/2021
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Sarandë rreth orës 03.50.

Janë plagosur më armë zjarri dy persona.

Ata janë shtetasit S. I., 35 vjeç, banues në Sarandë dhe M. J., 33 vjeç, banues në Tiranë

Policia thotë se rethanat në të cilën ka ndodhur ngjarja janë ende të paqarta.

Ja njoftimi:

Sarandë/ Informacion paraprak

 Sot, rreth orës 03:50, në lagjen Nr.1, në afërsi të një lokali, në rrethana ende të paqarta, janë plagosur me armë zjarri shtetasit S. I., 35 vjeç, banues në Sarandë dhe M. J., 33 vjeç, banues në Tiranë, të cilët ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes ku vijon puna për zbardhjen dhe dokumentin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shërbimet e policisë kanë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonēs për të bërë të mundur kapjen e autorit/ve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco