Vëllai e viziton në qeli pilotin grek që mbyti gruan, ja çfarë i ka kërkuar 32 vjeçari i urryer nga të gjithë

Vëllai e viziton në qeli pilotin grek që mbyti gruan, ja çfarë i ka kërkuar 32 vjeçari i urryer nga të gjithë

21:04, 19/06/2021
A+ Aa A-

Ditën e sotme, vëllai i Babis Anagnostopulos, pilotit 32-vjeçar që vrau gruan e tij dhe më pas sajoi një grabitje, mbërriti në Athinë për ta vizituar atë në qeli.

Vëllai i 32-vjeçarit arriti në Athinë nga Alonissos ku ishte në krah të nënës së Carolinës.

Të shtunën pasdite ai i mori të vëllait disa rroba ndërsa piloti i kërkoi një libër. Mediat greke bëjnë me dije se ai kërkoi librin e gjeofizikanit David Begoviç “Origjina e gjithçkaje”, një libër për civilizimin njerëzor nga Big Bengu deri në ditët e sotme.

Policia ka qenë e habitur nga qetësia e madhe që ka treguar 32-vjeçari në qeli. Prej dje ai ka kërkuar vetëm një kartë telefonike për të komunikuar me familjarët e tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco