VIDEO/ Aksidentoi dy këmbësorë, momenti kur policët me mbathje plazhi arrestojnë autorin

VIDEO/ Aksidentoi dy këmbësorë, momenti kur policët me mbathje plazhi arrestojnë autorin

19:55, 19/06/2021
A+ Aa A-

Endri Zaja, 22 vjeç, edhe pse ishte në kërkim për aksidentin që shkaktoi 4 ditë më parë në Durrës, ku përplasi 2 këmbësorë, nuk e ka parë të arsyeshme të fshihej, por ka zgjedhur të marrë rreze në plazh.

Abcneës, ka siguruar pamjet e momentit kur Zaja është surprizuar nga policët të cilët ishin kamufluar si pushues.

Zaja kujtojmë se aksidentoi më datë 15 qershor me makinën e tij një grua italiane dhe një këmbësor tjetër dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes.

Policia njoftoi se 22-vjeçari rezulton po ashtu të jetë autor i dy vjedhjeve të ndodhura më parë. Konkretisht në datë 10 qershor ai ka vjedhur një sasi vlere monetare dhe disa paketa cigare.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco