Ndërron jetë 56-vjeçari nga Norvegjia në Ksamil

Ndërron jetë 56-vjeçari nga Norvegjia në Ksamil

21:52, 18/06/2021
A+ Aa A-

Frank Uestgard, 56 vjeç nga Norvegjia ka humbur jetën në Ksamil.

Ai është ndjerë keq pasi ka dalë nga dushi dhe është drejtuar për në qendrën shëndetësore të Ksamilit ku ka ndërruar jetë. Shtetasi norvegjez ishte së bashku me të dashurën për pushime në Shqipëri.

Mësohet se tursti i huaj kishte probleme me presionin në gjak.  Turpi ndodhet në morgun e spitalit të Sarandës dhe nesër do të transportohet në Tiranë pranë mjekësisë ligjore.

Policia po heton ngjarjen.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco