Ishte marrë peng dhe vrarë nga serbët gjendet pas 22 vjetësh trupi i shqiptarit

Ishte marrë peng dhe vrarë nga serbët gjendet pas 22 vjetësh trupi i shqiptarit

08:44, 17/06/2021
A+ Aa A-

Është gjetur trupi i Nezir Shabanit nga Shipoli, i cili 22 vite më parë ishte marre peng dhe më pas vrarë nga policia kriminale serbe.

Njoftimin për gjendjen e eshtrave të Nezir Shabanit e kanë bërë familjarët e tij në rrjetet sociale.

Ata kanë se Neziri do të varroset më 18 qershor në varrezat e dëshmorëve në Shipol.

Njoftimi i plotë të famijarëve të tij:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco