Kanosi me thikë dhe ushtroi dhunë ndaj gruas së tij, arrestohet 41 vjeçari në Mat

Kanosi me thikë dhe ushtroi dhunë ndaj gruas së tij, arrestohet 41 vjeçari në Mat

10:03, 16/06/2021
A+ Aa A-

Shtetasi L.Gj, 41 vjeç është arrestuar gjatë ditës së sotme nga policia e matit, teksa siç raportohet ka kanosur me thikë gruan e tij dhe ka ushtruar dhunë ndaj saj. 41 vjeçari është banues në Klos.

Sipas burimeve kjo nuk është hera e parë që ushtron dhunë ndaj gruas së tij dhe kjo e fundit ka vendosur që t’a denoncojë çka ka sjelle edhe prnagosjen nga ana e policies.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco