Lajmi i fundit

Dosja 339/ Lirohet nga burgu ‘Niçja’ i Shijakut dhe tre anëtarë të grupit ‘Volvo 4’

Ngacmoi s*ksualisht tri vajza të mitura, prangoset 61-vjeçari në Gjirokastër

Ngacmoi s*ksualisht tri vajza të mitura, prangoset 61-vjeçari në Gjirokastër

09:15, 16/06/2021
A+ Aa A-

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në Gjirokastër. Policia njofton se ka arrestuar një 61-vjeçar pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht tre vajza te mitura.

Njoftimi:

Gjirokastër  – Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Gjirokastër bënë ndalimin e  shtetasit V. M., 61 vjeç, banues në Erind, Gjirokastër, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht tri vajza të mitura të moshës 14 vjeçe, 8 vjeçe dhe 7 vjeçe.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër, për veprën penale “Ngacmimi seksual”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco