Makina përplas nënën dhe fëmijën në Vlorë

Makina përplas nënën dhe fëmijën në Vlorë

22:39, 14/06/2021
A+ Aa A-

Një aksident i rëndë është shënuar në mbrëmje në qytetin e Vlorës.

Një automjet raportohet se ka aksidentuar një grua e cila po lëvizte me fëmijën e saj.

Ngjarja e ndodhur pak më parë pranë zonës së njohur si ‘Kapelja’.

Fëmija I aksidentuar është transportuar nga drejtuesi I automjetit në spital.

Sipas informacioneve më të fundit, fëmija është në sallën e operacionit, jashtë rrezikut për jetën.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco