Lajmi i fundit

LIVE/ Ish-kryeministri Sali Berisha në konferencë për mediat në hotel Rogner

Aksident në Xibrakë/ Përmbyset kamioni me karburant, shoferi mbetet i bllokuar poshtë mjetit

Aksident në Xibrakë/ Përmbyset kamioni me karburant, shoferi mbetet i bllokuar poshtë mjetit

16:22, 12/06/2021
A+ Aa A-

Pasditen e sotme, një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Librazhd në afërsi të fshatit Xibrrakë, ku një kamion me karburant është përmbysur.

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se shoferi është bllokuar poshtë kamionit.

Policia dhe ambulanca janë nisur menjëherë drejt vendngjarjes. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco