Lajmi i fundit

Mbytet pushuesi në plazhin e Velipojës

Tiranë/ 22-vjeçarja vdes nga infeksioni në dhëmballë

Tiranë/ 22-vjeçarja vdes nga infeksioni në dhëmballë

22:43, 18/05/2021
A+ Aa A-

Një 22-vjeçare nga Delvina, e cila banonte në Tiranë, humb jetën tragjikisht.

Mësohet se e reja ka ndërruar jetë në kushte shtëpie për shkaqe aksidentale, por ka dyshime se ajo mund të ketë vdekur dhe nga një infeksion në dhëmballe.

22-vjeçarja që humbi jetën në lule të rinisë është Evgjeni Baxho.

Pritet procesi i autopsisë për të përcaktuar qartë se pse ka ndërruar jetë.    

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco