Përmbyset traktori, humb jetën 61-vjeçari në Gramsh

Përmbyset traktori, humb jetën 61-vjeçari në Gramsh

18:29, 17/05/2021
A+ Aa A-

Një 61-vjeçar i identifikuar si Feruzan Zeneli ka ndërruar jetë pasi ka humbur kontrollin e mjetit bujqësor, tip traktor.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Skëndërbegas të Gramshit.

Viktima sapo e kishte rregulluar mjetin e tij tip traktor dhe po kthehej në shtëpi. Në atë moment ai ka humbur kontrollin duke ndërruar jetë si pasojë e përplasjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco