Lajmi i fundit

Çim Peka Live/ Kurti vs Vuçiç, kush triumfoi?

VIDEO-FOTO/ Gazetari nxjerr pamjet nga kokaina: Kjo nuk është linjë e re, por ...

VIDEO-FOTO/ Gazetari nxjerr pamjet nga kokaina: Kjo nuk është linjë e re, por ...

16:13, 17/05/2021
A+ Aa A-

Gazetari  Artan Hoxha ka publikuar pamjet e vendit ku u sekuestruan mbi 400 kg kokainë, në Kosovë.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Hoxha tregon ambientet e një kompanie u është kapur sasia e madhe e kokainë së ardhur nga Amerika Latine dhe e fshehur në një kontejner me mish të nisur nga Brazili.

Deri më tani sipas informacioneve paraprake thuhet se bëhet fjalë për një sasi prej 400 kg, por sipas Hoxhës, sasia e kokainës është ende duke u peshuar.

 ‘Kur ke fat, ke fat… Në kohen dhe në vendin e duhur…

Në Lipjan të Kosoves, në ambjentet e kompanise ku eshte kapur nje sasi e frikshme kokaine, e fshehur brenda nje ngarkesa me mish te nisur nga Brazili.

Nderkohe oficeret e njesise speciale te policise se Kosoves dhe oficeret e antidroges nga Tirana jane ende duke punuar për te peshuar dhe saktesuar sa eshte sasia e sekuestruar e kokaines…’ shkruan Artan Hoxha ne Facebook.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco