Media angleze publikon fotot/ Dyshohet banda greko-shqiptare, nëna përcjell në banesën e fundit vajzën

Media angleze publikon fotot/ Dyshohet banda greko-shqiptare, nëna përcjell në banesën e fundit vajzën

18:44, 15/05/2021
A+ Aa A-

“The Guardian” ka publikuar pamje të tjera nga varrimi i 20-vjeçares Carolina Crouch, e cila u vra gjatë një grabitjeje të ndodhur në banesën e saj.

Nëna e saj, Susan Dela Cuesta shkuan në varreza bashkë me priftin Atë Lukas, i cili nuk e la vetëm për asnjë moment.

Susan nuk i mbajti dot lotët teksa pa varrin e të bijës, por ishte prifti ai që e ngushëlloi gjatë gjithë kohës, duke mos e lënë vetëm.

E reja u vra nga nje grup grabitesish qe hyne ne shtepine e saj ku ndodhej se bashku me bashkeshortin dhe femijen. Dyshohet se grupi i grabitesve jane shqiptaro-greke.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco