‘Ekzekutimet mafioze pushtuan qytetin’/ Vijnë lëvizjet e para në policinë e Elbasanit

‘Ekzekutimet mafioze pushtuan qytetin’/ Vijnë lëvizjet e para në policinë e Elbasanit

21:58, 13/05/2021
A+ Aa A-

Tre vrasjet e ndodhura brenda një muaji në qytetin e Elbasanit kanë liruar nga detyra shefin e hetimit të vrasjeve, Gjon Gecaj.

Sipas një njoftimi për mediat, Gecaj është transferuar në sallën operative në Drejtorinë e Policisë në Lezhë.

Në vend të tij është emëruar Krenar Guçe.

Mësohet se Guçe ka qenë më parë shef i sektorit të anti-droges në Drejtorinë e Polcisë Tiranë dhe së fundi oficer në sektorin e krimeve të rënda./ Panorama/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco