Tufa eurosh dhe kokainë, arrestohet 44 vjeçari shqiptar në banesë iu zbulua edhe....

Tufa eurosh dhe kokainë, arrestohet 44 vjeçari shqiptar në banesë iu zbulua edhe....

15:06, 09/05/2021
A+ Aa A-

Një shqiptar 44-vjeçar u arrestua në Formigine me 9 gram kokainë dhe 680 euro para në dorë.

Por, në banesë u zbulua “thesari” i vërtetë me 700 gram kokainë, pothuajse 500 gram marihuanë dhe 177 tableta ekstazi.

Në shtëpi, policia gjeti gjithashtu 43 mijë euro para dhe një pistoletë të kalibrit 7.65 beretë të kompletuar me municion. Arma nuk ishte regjistruar kurrë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco