Lajmi i fundit

57-vjeçari gjendet i vetëvrarë me armë zjarri në bodrum

VIDEO/ Pamje nga aksidenti i rëndë në Pejë, momenti kur nxirret vajza e plagosur

VIDEO/ Pamje nga aksidenti i rëndë në Pejë, momenti kur nxirret vajza e plagosur

14:46, 08/05/2021
A+ Aa A-

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Pejë, pak çaste më parë. Pamje të ngjarjes janë publikuar në facebook nga një qytetar i cili ka qenë aty në momentin që ka ndodhur çdo aksidenti.

Sipas informacioneve të dëshmitarit, një vajzë ka mbetur e lënduar, teksa shihet qartë edhe në video. Vajza u nxor nga makina dhe i'u dha ndihma e parë. Ndërkohë nuk dihen detaje të tjera rreth ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco