VIDEO/ Digjet automjeti në Vlorë

VIDEO/ Digjet automjeti në Vlorë

09:53, 04/05/2021
A+ Aa A-

Eshte djegur plotësisht një automjet në Vlorë.

Makina është e tipit opel dhe akoma nuk ka një informacion se çfarë mund ta ketë shkaktuar zjarrin.

Pronari i makinës është me iniciale Ramadan Deraj ka thënë që mjeti ka marrë flakë vetë,është djegur brenda 15 min.

Njoftimi i policisë:

Sot, rreth orës 09:30, në lagjen “Partizani”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur një mjet tip “Opel” i parkuar, në pronësi të shtetasit R. D.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco