VIDEO/ Plagosi 5 besimtarë, babai i autorit: Djali falej në xhami, kaloi në depresion….

VIDEO/ Plagosi 5 besimtarë, babai i autorit: Djali falej në xhami, kaloi në depresion….

16:50, 19/04/2021
A+ Aa A-

Një intervistë për mediat, Niko Nikolli, babai i autorit të plagosjes së pesëfishtë të ndodhur ditën e sotme në ambientet e xhamisë ‘Dine Hoxha’, ka rrëfyer të shkuarën e djalit të tij/

 ‘Unë jam katolik. Djali vazhdoi shkollën pë frëngjisht në Tiranë. Më pas shkoi në Maqedoni ku takoi besimtarë myslimanë. Kur u kthye nga Maqedonia kaloi në depresion.

U lidh me një hoxhë dhe falej në një xhami. I bëra letrat që të shkonte në Itali, por e kthyen në aeroport. Jetojmë në kushte të vështira ekonomike’-tha i ati i Rudolf Nikollit për mediat.

Ndiqni videon e plotë

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco